Cyklomapy Bird Service

Individuální putování na kole vyžaduje dobrou mapu cyklistických tras. Speciálně pro zákazníky našich oblíbených výprav v Polsku tiskneme naše vlastní podrobné a přehledné cyklomapy. Připravují se podle vzoru renomovaných publikací z rakouské série „Bikeline“. Mapy jsou v měřítku 1:75000 a obsahují i podrobné plány měst. Trasy jsou vyznačeny výraznými barevnými čarami. Vidíme je na první pohled, jsou rozlišeny podle povrchu, dopravní intenzity, označení (hlavní trasa, varianty, příjezdové trasy atp.). Obsah je přehledný, aniž by tam bylo příliš zbytečných podrobností. S takovouto mapou se v neznámém terénu snadno zorientujete. Legenda a vysvětlivky jsou polsky, německy a anglicky.
Chcete-li si mapu prostudovat před příjezdem a než se rozhodnete na výpravu zapsat, velmi rádi vám ji zašleme poštou.

V současnosti máme tyto mapy:

„Dunajec – cyklotrasa“ – trasa naších nejznámějších výprav Opens internal link in current windowPo proudu Dunajce, Opens internal link in current windowDunajec a Poprad velkoryse. Nyní máme 3. vydání z června 2019 zahrnující oblast od Zakopaného do Nového Sadce a řadu nově postavených cyklistických stezek a mostů.

„Cyklistický zázrak na Visle a letoviska Ponidí“ – vydání z března 2019. Velká mapa zahrnující trasy výprav Opens internal link in current windowPohodová Visla a Opens internal link in current windowV údolí Visly a Nidy. Tyto trasy ještě nejsou příliš známé, ale jsme si jisti, že až si tuto mapu rozložíte a uvidíte, jak daleko vedou po protipovodňových valech nové cyklistické stezky, jak bezpečný je průjezd centrem Krakova a jak příhodně jsou umístěny hotely, tak budete chtít jet i na tyto výpravy.


Mapy zasíláme zdarma všem zájemcům, též více výtisků, např. pro cyklistické skupiny známých nebo cyklistické kluby. Chcete-li obdržet mapy, napište nám svou poštovní adresu na mail: Opens window for sending emailmaps@bird.pl