O naší společnosti

Pořadatelem výprav je firma Bird Service založená v roce 1990 – je jí tedy již 30 let! Naše kancelář se nachází v historickém centru Krakova nedaleko Hlavního rynku a hotelů (Wyspiański, Campanile, Amadeus), kde ubytováváme naše hosty.

Můžete nám důvěřovat – jsme solidní a seriózní cestovní kancelář. Prodáváme výpravy tisícům zákazníků z Polska, Německa, Velké Británie, USA a řady dalších zemí. V roce 2017 jsme zprovoznili naši webovou stránku s nabídkou v češtině a jsme nesmírně rádi, že od této chvíle nám přibývá stále více návštěvníků z Česka a Slovenska!

Pro vaše pohodlí máme v korunách uváděné rozumné ceny, máme účet v české bance a v provozu nepřetržité české telefonní číslo +420 736447226 na rychlý kontakt.

Bird Service je Opens external link in new windowkoncesovaná cestovní kancelář působící na základě polského zákona o turistických službách a právu Evropské unie. Jsme pojištěni proti úpadku. Od roku 2017 v Polsku navíc funguje další pojistný pilíř – tzv. Turistický záruční fond. Vaše úhrady jsou tak zcela bezpečné.

Poznámka: Učíme se česky a měli bychom se bez problémů domluvit, prosím však o pochopení, nebude-li to čeština dokonalá. Nejlepší je nejprve napsat e-mail a volat v naléhavějších případech. Můžete nám také psát anglicky, německy a rusky.

Kde se vzal ten „bird“ (tedy anglicky „pták“)?

Když jsme před lety, hned po pádu železné opony, začínali působit, pořádali jsme výpravy na pozorování ptáků – proto název Bird Service. Dnes se nadále zabýváme přírodovědnou turistikou, ale pro potřeby cyklistických výprav jsme si vytvořili nové logo – sympatického fantastického ptáka. Pták má také praktickou funkci – v terénu na trasách najdete ptačí nálepky, které značí cestu.

Náš tým v plné práci:

 

Maciej (ředitel)
Filip
Bartek
Andrzej