Cyklistické trasy v Evropě

Dunajská cyklistická trasa (Donauradweg), Bodamské jezero, vinice u Mosely, hrady na Loiře – slyšeli jste o těchto místech? Mají kouzelnou moc přitahovat cyklisty. Většina jich cestuje trasami samostatně. Pro ty, kteří tam chtějí strávit prázdniny či dovolenou v pohodlí a luxusu, jsou zvláštní nabídky turistických balíčků, které zahrnují ubytování v dobrých hotelech, přepravu zavazadel, půjčení kol a další související služby.

Již řadu let s úspěchem prodáváme takovéto balíčky polským zákazníkům, nyní jsme připravili nabídku i pro české cyklisty. Spolupracujeme s osvědčenými společnostmi v Rakousku, Německu, Belgii a v Itálii, které mají na starost rezervaci hotelů a služby na místě. Potřebné informační materiály připravíme v češtině.

Pro začátek nabízíme několik typických oblíbených destinací:

Dunajská cyklostezka
Korutany – rakouská riviéra
Bodamské jezero
Křivolaká trasa Mosely
Hrady na Rýnu
Kolem jezera IJsselmeer
Loira – hrady a kuchyně
Tyroly – Gardské jezero

Setká-li se nabídka se zájmem, budeme zveřejňovat další programy.

 

 

 

Jak široká je nabídka našich individuálních balíčků v Evropě, se můžete podívat na náš polský web – buď v originále polsky www.bird.pl nebo strojovém překladu Google (poněkud kostrbatém, ale poměrně srozumitelném). Pokud vás některý z těchto programů zaujme, prosím o kontakt, připravíme českou verzi.